Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься -10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
Присоединяйтесь к нам
Авторизация Регистрация
Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Уважаемый коллега!

Все поля анкеты должны быть заполнены. Если Вы не будете соблюдать правила нашего портала, мы будем вынуждены удалять ваши анкеты.

С уважением администрация.
Вітязь Людмила

Вітязь Людмила

О себе

Дозвольте представити себе: Людмила Вітязь, 36 років, одружена і я мама двох вертких дівчаток 7-ми і 10-ти років. Я психолог-психотерапевт і працюю за методом пісочної та психодинамічної психотерапії. 
Досвід роботи. Мій досвід мами є 10-річним. Протягом цього часу, ми з чоловіком не один раз задавали собі питання: «А чи правильно ми виховуємо своїх дітей?», «Чи будуть наші діти щасливими та успішними?». Адже усі люблячі батьки бажають своїм дітям щастя та успіху. З часом я дійшла до висновку, що десь є помилка, похибка у вихованні дітей у нашій суспільній системі, а отже і у моєму. 
Тож я вирішила здобути інструменти для розуміння своїх дітей, їх потреб та поведінки. Тож я закінчила: загальний курс психології в університеті, та курс пісочної терапії (Sand-play therapy): 60 годин теорії та 160 годин практики. Крім того, маю досвід особистої  терапії: 100 годин. Увесь цей теоретичний і практичний досвід допоміг побачити ті похибки, які ми, як батьки, часто робимо у сприйманні та виховуванні наших дітей. Працюю психотерапевтом протягом 2 років. За цей час я налагодила більш тісний зв’язок зі своїми дітьми, навчилася більшої емпатії у сприйманні їх як особистостей. 
Буду рада допомогти Вам,  у вирішені батьківсько-дитячих конфліктів у стосунках з Вашими дітьми. Працюю з психосоматичними проявами конфліктних батьківсько-дитячих стосунків:
-енурез;
-енкопрез;
-діабет;
-проблеми травлення;
-алергії;
-бронхіти;
-хронічні тонзиліти;
-нежиті;
-страхи;
-нервові тіки;
-посттравматичний синдром;
-депресії. 
Моїм досягненням буде бачити Вас і Ваших дітей щасливими.
Запрошую до живого спілкування у Skype (Ludmila Vitiaz) або у свій кабінет за попереднім записом.

Образование

  • Хмельницький інститут соціальних технологій Міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Специализация

Психолог; Консультант; Психотерапевт

Стоимость сеанса

Цена консультации: 280
Цена онлайн консультации: 280

Стоимость указана за 1 час консультации


Топ публикаций
Одинокая девушка мечтает познакомиться…Пикап, соблазн и чувственность в 30 Одинокая девушка мечтает познакомиться…Пикап, соблазн и чувственность в 30 Про способность быть счастливой по собственному же...
Почему женщина чувствует себя несчастной в отношениях Почему женщина чувствует себя несчастной в отношениях В этой статье я хочу рассмотреть неэффективные стр...
Психотерапия пограничного клиента Психотерапия пограничного клиента Пограничный же клиент пытается проверять, наскольк...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice